Jimmy Hayek

Proboha, já jsem emo?

Nikdy by mne nenapadlo, že se budu zabývat emem (dá-li se vůbec skloňovat?) na blogu. Okolnosti mne však donutili – jedná se o mé vlasy. U holiče či kadeřníka jsem nebyl již druhým rokem, zastřihuji si je sám, podle potřeby. Z vlastní zkušenosti vím, že mi nikde vlasy neostříhají, tak jak řeknu. ,,Prosím, chtěl bych vlasy zkrátit o dva, tři centimetry…“. A než se naději, vlasy jsou dole a já vypadám jak ucho. Samopéčí tedy nabyly větších rozměrů a nyní mám co dělat, abych je zkrotil.

Na Internetu jsem narazil na článek, kde je vypsána charakteristika emařů. Pod odstavečkem „Účes“ jsem zhlédl tento obrázek:

Když jsem se podíval na svoje vlasy do zrcadla došlo mi, že jsem takřka emo. To mě dostalo. Celý můj životní cíl nebýt emařem se v jednom okamžiku rozplynul… Rozhodl jsem se tedy, že zajdu k holiči. A když, tak pořádně! Hned zkraje prázdnin se nechám ostříhat na několik milimetrů, abych se co nejméně podobal emařům.


Jakub Hájek

Autorem blogísku je Jakub Hájek, kdysi infantilní rebel bez příčiny, nyní infantilní fotr s příčinou. Frontendista – milovník dobrého kódu a konzistentního UI. Nadšený propagátor hičhajkingu a temnokomorničení. Sledujte mě na Facebooku nebo Twitteru.