Jimmy Hayek

Proč nesnáším emo debílky?

Emo je snad ten nejprimitvnější a nejhloupější způsob jak ze sebe udělat šaška. Černý vlasy, malej mozek, kruhy pod očima, jizvy po rukách. Tohle nedělají ani ty nejprimitivnější zvířata. Ty děti, co ze sebe dělají šašky potřebují akutní psychiatrickou léčbu. Zastavme to! Množí se totiž rychleji než nadržení králíci.

Emo debílky nesnáším z několika důvodů:

 1. Emo debílci jsou emo debílky proto, že nemají vlastní rozum, styl a potřebují se někam do společnosti zařadit. Emo debílci jsou vlastně odpad společnosti, jelikož nejsou pro ni přínosní a jen dýchají vzduch.
 2. Emo debílci mají IQ někde v rozmezí 60–100. Je jim kolem 12–16, navštěvují v lepším případě základní školu a většina z nich nemá žádné zájmy.
 3. Emo debílci poslouchají jakousi emo hudbu, což je vlastně komerční popový punk té nejhorší kvality. Emo debílci poslouchají emo hudbu, jelikož ji poslouchají i jiní emo debílci.
 4. Emo debílci nosí černé paruky.
 5. Emo debílci si myslí, že jsou emo. Přitom to jsou obyčejné ubrečené děti s nízkou inteligencí, které nemají žádné kamarády.
 6. Emo debílci se řežou do předloktí, jelikož nevykonávají žádnou aktivitu a potřebují tak uvolnit nahromaděný adrenalin a vypustit stres. Zajímavé je, že většina ale vůbec neřeže, pouze to tvrdí svým ostatním kamarádům-debílkům.
 7. Emo debílci fotí sami sebe, zejména mobilem a tváří se u toho dosti primitivně.
 8. Emo debílci zakládají blogy na blog.cz a vzájemně se navštěvují. Pořádají soutěže o nej blogísky a vzájemně si hodnotí blogy.
 9. Emo debílci tvrdí, že emo nejsou, ale chtějí, abyste si to o nich mysleli.
 10. Emo debílci nesnesou kritiku od normálních, inteligentních lidí. Snesou jen chlácholení od svých kamarádů-debílků.
 11. Emo debílci tráví několik hodin denně na Xchatu, Libimseti.cz či Lidé.cz

Emo nesnáším, jelikož to je něco povrchního, komerčního a hlavně nakažlivého.


Jakub Hájek

Autorem blogísku je Jakub Hájek, kdysi infantilní rebel bez příčiny, nyní infantilní fotr s příčinou. Frontendista – milovník dobrého kódu a konzistentního UI. Nadšený propagátor hičhajkingu a temnokomorničení. Sledujte mě na Facebooku nebo Twitteru.